Chakra

męskie

pojemność: 10 ml
superaktywny koncentrat

Zamów
cena 99,90zł
Opinie Klientów

CHAKRA – tysiące lat doświadczenia

Od tysiącleci tradycyjna medycyna chińska opiera się na kilku punktach energetycznych ludzkiego ciała. Te punkty nazywane CZAKRAMI odpowiadają za kumulowanie energii witalnej ciała i prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Czerpiąc z wiedzy wschodnich mistrzów stworzyliśmy niezwykły produkt, który pomoże pobudzić Twoje naturalne punkty energetyczne do prawidłowego działania oraz sprawi, że Twoja energia stanie się bardziej wyczuwalna przez innych ludzi.

Feromony CZAKRA – zapach, który zniewala

Znasz na pewno pojęcie "feromony". To związki chemiczne, które naturalnie wydziela ludzkie ciało. Są bezwonne i niewidoczne, jednak bardzo mocno oddziałują na osoby znajdujące się w pobliżu. Jest to właśnie "to coś", co przyciąga innych do Ciebie, magnetyzm, który pozwala Ci być w centrum uwagi otoczenia.

Feromony CZAKRA to doskonały wybór dla mężczyzn, którym brak pewności siebie, poczucia własnej wartości, otwartości i tych, którzy mają problem z nawiązaniem relacji nie tylko w życiu towarzyskim, ale i zawodowym. CZAKRA naturalnie stymuluje ośrodki energetyczne w ciele człowieka, sprawiając, że wewnętrzna energia jest bardziej wyczuwalna. Przekonasz się o tym, aplikując kilka kropel naszego produktu. W jednej chwili poczujesz się pewniejszy siebie, atrakcyjniejszy oraz śmielszy. Zobaczysz również zmianę w tym, jak postrzegają Cię inni. Feromony działają na ośrodkowy układ nerwowy człowieka, a te wybrane do naszego produktu odpowiadają za to, że w oczach innych ludzi stajesz się bardziej atrakcyjny, pociągający. Kobiety uznają Cię za idealnego partnera, dającego poczucie pewności i bezpieczeństwa. Mężczyźni zobaczą w Tobie urodzonego przywódcę i autorytet. Tego właśnie pragniesz? Jeśli tak, spróbuj naszych perfum z feromonami CZAKRA.

CZAKRA – wsparcie w każdej sytuacji

Feromonów CZAKRA możesz używać w każdej sytuacji. Sprawdzają się niezawodnie zarówno w sytuacja damsko-męskich, jak i w pracy, w sytuacjach biznesowych.

To doskonały sposób na zrobienie dobrego pierwszego wrażenie. Dzięki CZAKRZE od razu wzbudzisz zaufanie i przychylność osób będących w Twoim otoczeniu. CZAKRA idealnie sprawdzi się na imprezie, w klubie czy restauracji. Podniesie Twoją pewność siebie, a co za tym idzie staniesz się atrakcyjniejszy dla płci przeciwnej. W sytuacja biznesowych Twoi rozmówcy będą widzieli w Tobie autorytet, a Twoje zdanie będzie liczyło się bardziej niż do tej pory.

Oryginalne feromony CZAKRA

Na pewno spotkałeś się już z ogłoszeniami oferującymi specyfiki z feromonami, wszak jest to ostatnio bardzo modny temat. Jednak pamiętaj, że tylko preparaty o udokumentowanym działaniu są warte Twojej uwagi.

CZAKRA ma działanie potwierdzone naukowo – naukowcy z całego świata poświęcili wiele lat na opracowanie specyfiku zawierającego naturalne feromony. W toku badań udało im się połączyć aż siedem związków chemicznych! Każdy flakonik perfum CZAKRA posiada stosowny certyfikat skuteczności, a dodatkowo jego działanie potwierdzają miliony zadowolonych użytkowników na całym świecie. Osoby stosujące CZAKRĘ od razu widzą efekty, takie jak:

  • poprawa nastroju,
  • podniesienie pewności siebie,
  • zwiększenie poczucia własnej wartości,
  • polepszenie stosunków w pracy,
  • zdobycie autorytetu,
  • większe zainteresowanie ze strony płci przeciwnej.

Jak pachnie CZAKRA?

Zapach perfum CZAKRA określany jest jako męski, atrakcyjny, świeży i odprężający. Zapach CZAKRY uwodzi i poprawia nastrój nie tylko Twój, ale i osób będących w Twoim otoczeniu.

CZAKRA – sposób na ocieplenie w związku

Perfumy CZAKRA to nie tylko zapach dla osób pragnących poznać swoją drugą połówkę lub tych, które chcą przeżyć gorącą miłosną przygodę. To również zapach, który pozwoli osobom będącym w związku zobaczyć w sobie nawzajem to, co w pierwszych latach tak bardzo je nawzajem pociągało. Na nowo staniesz się atrakcyjny i pociągający dla swojej partnerki, a ona poczuje się przy Tobie bezpieczna i seksowna!

Daj się skusić!

Oryginalne perfumy CZAKRA dostępne są już za 99 zł! To naprawdę niewielka cena niosąca za sobą doskonałe efekty, których pragniesz. Atrakcyjność, pewność siebie, autorytet i dobre samopoczucie – to wszystko zapewniasz sobie, nabywając CZAKRĘ. Zdaj się na wielowiekową tradycję wschodnich mistrzów!

Zobacz zdjęcia produktu:

&