Chakra

męskie

pojemność: 10 ml
superaktywny koncentrat

Zamów
cena 99,90zł
Opinie Klientów

CHAKRA – tysiące lat doświadczenia

Od tysiącleci tradycyjna medycyna chińska opiera się na kilku punktach energetycznych ludzkiego ciała. Te punkty nazywane CZAKRAMI odpowiadają za kumulowanie energii witalnej ciała i prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Czerpiąc z wiedzy wschodnich mistrzów stworzyliśmy niezwykły produkt, który pomoże pobudzić Twoje naturalne punkty energetyczne do prawidłowego działania oraz sprawi, że Twoja energia stanie się bardziej wyczuwalna przez innych ludzi.

Feromony CZAKRA – zapach, który zniewala

Znasz na pewno pojęcie "feromony". To związki chemiczne, które naturalnie wydziela ludzkie ciało. Są bezwonne i niewidoczne, jednak bardzo mocno oddziałują na osoby znajdujące się w pobliżu. Jest to właśnie "to coś", co przyciąga innych do Ciebie, magnetyzm, który pozwala Ci być w centrum uwagi otoczenia.

Feromony CZAKRA to doskonały wybór dla mężczyzn, którym brak pewności siebie, poczucia własnej wartości, otwartości i tych, którzy mają problem z nawiązaniem relacji nie tylko w życiu towarzyskim, ale i zawodowym. CZAKRA naturalnie stymuluje ośrodki energetyczne w ciele człowieka, sprawiając, że wewnętrzna energia jest bardziej wyczuwalna. Przekonasz się o tym, aplikując kilka kropel naszego produktu. W jednej chwili poczujesz się pewniejszy siebie, atrakcyjniejszy oraz śmielszy. Zobaczysz również zmianę w tym, jak postrzegają Cię inni. Feromony działają na ośrodkowy układ nerwowy człowieka, a te wybrane do naszego produktu odpowiadają za to, że w oczach innych ludzi stajesz się bardziej atrakcyjny, pociągający. Kobiety uznają Cię za idealnego partnera, dającego poczucie pewności i bezpieczeństwa. Mężczyźni zobaczą w Tobie urodzonego przywódcę i autorytet. Tego właśnie pragniesz? Jeśli tak, spróbuj naszych perfum z feromonami CZAKRA.

CZAKRA – wsparcie w każdej sytuacji

Feromonów CZAKRA możesz używać w każdej sytuacji. Sprawdzają się niezawodnie zarówno w sytuacja damsko-męskich, jak i w pracy, w sytuacjach biznesowych.

To doskonały sposób na zrobienie dobrego pierwszego wrażenie. Dzięki CZAKRZE od razu wzbudzisz zaufanie i przychylność osób będących w Twoim otoczeniu. CZAKRA idealnie sprawdzi się na imprezie, w klubie czy restauracji. Podniesie Twoją pewność siebie, a co za tym idzie staniesz się atrakcyjniejszy dla płci przeciwnej. W sytuacja biznesowych Twoi rozmówcy będą widzieli w Tobie autorytet, a Twoje zdanie będzie liczyło się bardziej niż do tej pory.

Oryginalne feromony CZAKRA

Na pewno spotkałeś się już z ogłoszeniami oferującymi specyfiki z feromonami, wszak jest to ostatnio bardzo modny temat. Jednak pamiętaj, że tylko preparaty o udokumentowanym działaniu są warte Twojej uwagi.

CZAKRA ma działanie potwierdzone naukowo – naukowcy z całego świata poświęcili wiele lat na opracowanie specyfiku zawierającego naturalne feromony. W toku badań udało im się połączyć aż siedem związków chemicznych! Każdy flakonik perfum CZAKRA posiada stosowny certyfikat skuteczności, a dodatkowo jego działanie potwierdzają miliony zadowolonych użytkowników na całym świecie. Osoby stosujące CZAKRĘ od razu widzą efekty, takie jak:

  • poprawa nastroju,
  • podniesienie pewności siebie,
  • zwiększenie poczucia własnej wartości,
  • polepszenie stosunków w pracy,
  • zdobycie autorytetu,
  • większe zainteresowanie ze strony płci przeciwnej.

Jak pachnie CZAKRA?

Zapach perfum CZAKRA określany jest jako męski, atrakcyjny, świeży i odprężający. Zapach CZAKRY uwodzi i poprawia nastrój nie tylko Twój, ale i osób będących w Twoim otoczeniu.

CZAKRA – sposób na ocieplenie w związku

Perfumy CZAKRA to nie tylko zapach dla osób pragnących poznać swoją drugą połówkę lub tych, które chcą przeżyć gorącą miłosną przygodę. To również zapach, który pozwoli osobom będącym w związku zobaczyć w sobie nawzajem to, co w pierwszych latach tak bardzo je nawzajem pociągało. Na nowo staniesz się atrakcyjny i pociągający dla swojej partnerki, a ona poczuje się przy Tobie bezpieczna i seksowna!

Daj się skusić!

Oryginalne perfumy CZAKRA dostępne są już za 99 zł! To naprawdę niewielka cena niosąca za sobą doskonałe efekty, których pragniesz. Atrakcyjność, pewność siebie, autorytet i dobre samopoczucie – to wszystko zapewniasz sobie, nabywając CZAKRĘ. Zdaj się na wielowiekową tradycję wschodnich mistrzów!

Zobacz zdjęcia produktu:

Opinie

Jan

Miałem trochę problemów z pewnością siebie i naprawdę nie wiedziałem, co mogę z tym zrobić. Próbowałem coachingu, prosiłem o wsparcie kolegów – ale nic nie pomogło. Feromony Chakra zrobiły coś niezwykłego. Ludzie zaczęli mnie słuchać. Dzięki temu się rozluźniłem i teraz nie mam już problemów w towarzystwie.


Krystian

Bardzo polecam. Spróbowałem dla zabawy, a nagle się okazało, że feromony rzeczywiście mają prawdziwy wpływ na życie. Produkt sprawił, że ludzie zaczęli się mnie słuchać, zwracać na mnie uwagę. Kobiety chętnie ze mną rozmawiają. Super!


Jędrzej

Produkt Chakra jest w pełni zgodny z opisem. To bardzo przyjemny zapach – świeży, odprężający. Butelka starczy na dużo czasu, więc można wypróbować działania feromonów w wielu sytuacjach. Ja zauważyłem przede wszystkim zmianę nastroju – lepiej się czuję, a ludzie za mój spokój odwdzięczają się drobnymi przysługami.


Michał

Jeśli ktoś szuka sposobu na kobiety, to feromony Chakra są strzałem w dziesiątkę. Nie wiedziałem, od czego zacząć podryw. Niedawno się rozwiodłem i wyszedłem już z wprawy. Pomyślałem, że niczym nie ryzykuję. I fakt! Mała inwestycja zwróciła mi się kilkoma randkami, autorytetem u kolegów i świetnym samopoczuciem. Warto spróbować.

&