PheroMassage

unisex

pojemność: 30 ml
intensywne feromony

Zamów
cena 119,90zł
Opinie Klientów
Olejek do masażu

PheroMassage – rozbudź pożądanie na nowo

Do Twojego związku wkradła się rutyna? Praca, codzienne obowiązki i wiele innych spraw sprawiły, że przestaliście okazywać sobie czułość? W Waszej sypialni jest tak nudno, że po położeniu się do łóżka od razu zasypiacie? Pamiętasz jeszcze, jak przed laty nie mogliście się sobą nasycić, a każda Wasza noc była pełnią rozkoszy i bliskości. Chcesz znaleźć coś, co pomoże przywrócić dreszczyk emocji do Waszego życia seksualnego? Nic trudnego –przedstawiamy PheroMassage!

PheroMassage – odpręż się i poczuj pożądanie

Spróbuj namówić partnera lub partnerkę na masaż. Znajdźcie dla siebie chwilę, wyślijcie dzieciaki do dziadków i kupcie dobre wino, które doda Wam odwagi. Masaż to idealny wstęp do gorętszych chwil, o jakich od dawna marzycie. A masaż z olejkiem PheroMassage to zupełny obłęd! Miła w dotyku konsystencja olejku, świeży i kuszący zapach w połączeniu z nagą skórą partnera to mieszanka, która musi zadziałać!

PheroMassage zawiera trzy aktywne składniki – feromony, które choć są świadomie niewyczuwalne, oddziałują na centra w mózgu odpowiedzialne za poczucie atrakcyjności, pobudzenia seksualnego i pożądania. Feromony dodają pewności siebie i sprawiają, że mamy ochotę na seks.

PheroMassage – odważ się

Zawsze chcieliście zrobić w sypialni coś szalonego i elektryzującego, ale brakowało Wam odwagi. Poczucie wstydu i lęk przed odrzuceniem przez partnera przeważały i z tego powodu Wasze fantazje były tylko w sferze marzeń? Czas je zrealizować! PheroMassage zawiera składniki, które natychmiastowo po aplikacji, dodatnio wpływają na pewność siebie, poczucie własnej atrakcyjności i odwagę do gorętszych igraszek. Już sama aplikacja to doznanie niezwykle erotyczne. Skóra kochanka staje się cieplejsza i delikatniejsza w dotyku, a zapach imbiru i trawy cytrynowej kusi zmysły i pobudza do działania. Kilka kropel użytych do masażu sprawi, że odważycie się powiedzieć partnerowi o swoich fantazjach lub od razu zaczniecie działać!

Zawartość feromonów:

Zawiera trzy najlepiej przebadane feromony: Androstadienon, Androstenon oraz Estratetraenol!

Androstadienon 0.54mg, Estratetraenol 0.47mg, Androstenon 0.53mg. Łącznie 1.54mg.

olejek z feromonami

PheroMassage – całkowite bezpieczeństwo

Wiele olejków dostępnych na rynku zawiera w swoim składzie syntetyczne składniki, które powodują uczulenia i dyskomfort po zastosowaniu. Dodatkowo część z nich ma niemiłą w dotyku kleistą konsystencję, która zamiast pobudzać raczej zniechęca do nocnych igraszek. PheroMassage to przetestowany dermatologicznie olejek, niezawierający sylikonów, parabenów i przeciwutleniaczy powodujących reakcje alergiczne. Jest całkowicie bezpieczny, nawet dla osób ze skłonnością do podrażnień i o skórze wrażliwej. Konsystencja olejku jest niezwykle lekka, przyjemna w dotyku. Delikatnie wyczuwalna nuta imbiru i trawy cytrynowej daje poczucie świeżości i czystości. Nie musisz obawiać się zabrudzenia pościeli – kilka kropel zaaplikowanych na kołdrę sprawi, że kładąc się do łóżka od razu poczujecie przypływ gorętszych uczuć.

PheroMassage – stworzony dla przyjemność

Erotyczny masaż przy użyciu PheroMassage może być doskonałym wstępem do gorącej, pełnej rozkoszy nocy. Feromony zawarte w olejku dodatnio wpływają na pobudzenie seksualne, mają działanie rozluźniające i dodają poczucia atrakcyjności. PheroMassage został stworzony dla par, które pragną na nowo czerpać radość ze swojego życia seksualnego, rozbudzić pożądanie i cieszyć się swoją bliskością bez skrępowania. Dzięki PheroMassage odkryjecie siebie na nowo, poczujecie inny wymiar bycia ze sobą i wzniesiecie się na wyżyny doznań seksualnych!

PheroMassage to idealny prezent dla partnera na rocznicę. Ten wyjątkowy dzień może stać się, dzięki olejkowi, nowym początkiem Waszego związku. Pozbądź się nudy i rutyny z Waszej sypialni! Dzięki PheroMassage powrócicie do tych nieskrępowanych, pełnych rozkoszy nocy z początków Waszego związku i poczucie się sobie jeszcze bliżsi. PheroMassage – dla każdego

Olejek z feromonami PheroMassage przeznaczony jest dla każdego. Niezależnie od stażu związku, wieku, płci i preferencji seksualnych. Z przyjemnością mogą go stosować zarówno panie, jak i panowie, pary hetero i homoseksualne.

PheroMassage zawiera skondensowane feromony Androstadienon, Androstenon i Estratetraenol mające działanie udowodnione naukowo, potwierdzone wieloletnimi badaniami nad seksualnością człowieka. Jedna dawka uwalnia 5 mcg feromonów. Olejek pozbawiony jest substancji uczulających, jednak w przypadku wystąpienia jakiejkolwiek reakcji niepożądanej, należy zaprzestać stosowania, a skórę przemyć wodą z mydłem.

Zobacz zdjęcia produktu: